İletişim Site Haritası                
 
 
 
Hizmetlerimiz

COOL SHAPING / SOĞUK LİPOLİZ:

Coolshaping cihazı tescilli cryo ve vakum entegre teknolojisi ile en gelişmiş bölgesel incelme sistemidir. Sistem yağ ve selülit azaltma tedavisinde en mükemmel sonuçlara ulaşırken 2 adet özel başlığı sayesinde en efektif tedavi yöntemini sunar.

Collshaping patentli entegreli cryo(soğuk), vakum ve LED teknolojisi ile hedeflenen bölgesel yağları yok eder. Coolshaping cryo soğutma sistemi ile yağ hücrelerini ameliyatsız bir şekilde parçalar ve yok eder.
Amerika’ da yapılan klinik araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış olan bu yöntem FDA onayı alarak güvenilir ve tedavi amaçlı kullanılabilir bir uygulama olduğunu dünyaca kabul ettirmiştir.
Coolshaping tedavi sırasında cryo(soğuk)-enerjiyi vakum ve LED teknolojisinin tedaviyi artırıcı etkisiyle aktarır. Sistem özel olarak cilt yüzeyini korur ve cryo(soğuk)-enerji diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olarak donan yağ hücreleri artık işlevlerini yerine getiremez ve vücut tarafından parçalanarak atılır. Yağ hücreleri vücudun normal katabolik mekanizması ile parçalandığı için herhangi bir şekilde ciltte sarkma veya uygulama bölgelerinde düzensiz çökme görülmez.
Cryo(soğuk) lipoliz yöntemi ile hızlı ve etkin bölgesel incelme ve zayıflama sağlanabilir. Coolshaping sisteminde cryo(soğuk) lipoliz uygulamanın yanı sıra başlıklar içerisinde yer alan led ve lazerler ile de yağlı dokuya ekstra yağ sıvılaştırma etkisi ve cilde yakın dokuların stimülasyonunu sağlama, morluk riskini azaltma gibi etkileride sağlar. Başlık içerisinde yer alan lazer modülleri cildin altına inerek yağ hücrelerinin zarlarındaki geçirgenliği artırarak içerdeki yağın dışarı çıkmasını ve direk vücuttan atılmasını sağlar.
Diğer bütün medikal yöntemlerden farklı olarak, coolshaping işlemi tıpkı liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.1) Coolshaping vakumla çektiği yağlı dokuya -10 dereceye kadar soğuk uygular. Hedeflenen yağ hücreleri donmaya başlar.
2) Donan yağ hücreleri işlevini yitirir biyolojik olarak fagosite olur ve vücuttan atılır.
3) Tedavi sonrasında azalan yağ hücre sayısı bir daha artmaz. Bu sebeple kalıcı incelme sağlanır.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa Foto Galeri Rezervasyon Müşteri Hattı İletişim Atak Mail  
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji